Košík: 0ks 0 Kč s DPH

PAMICA SQL 2012 Premium

PAMICA Standard je program pro vedení agend personalistiky, pracovních poměrů a zpracování mezd zaměstnanců, který je využitelný jak pro uživatele ekonomicko-informačního systému POHODA, tak i samostatně. Obsahuje možnost zpracování mzdových záznamů nejvýše pro 100 zaměstnanců, kteří mají v rámci příslušného měsíce trvající pracovní poměr.

Pro zajištění bezproblémového provozu produktu PAMICA SQL je třeba provést certifikovanou instalaci. Pokud vaše síťové prostředí splňuje podmínky pro bezplatnou instalaci, poskytneme vám tuto certifikovanou instalaci zdarma. Po zakoupení produktu vás bude kontaktovat pracovník nejbližší pobočky společnosti STORMWARE pro upřesnění a domluvení termínu instalace.

Doplněk POHODA PZD je dodáván pouze s certifikovanou instalací, která není zahrnuta v ceně produktu a bude účtována podle platného ceníku individuálních služeb. Po objednání těchto produktů vás bude kontaktovat pracovník obchodního oddělení za účelem upřesnění rozsahu prací, zpracování celkové kalkulace včetně služeb a sjednání termínu jejich poskytnutí.

Typ licence
PAMICA SQL 2012 Standard23 980 Kč
licence pro 1 počítač
 
 
Přídavné licence
PAMICA SQL 2012 Standard MLP8 480 Kč
nesíťová přídavná licence
 
PAMICA SQL 2012 Standard CAL18 480 Kč
přídavná síťová licence pro další počítač
 
PAMICA SQL 2012 Standard CAL542 400 Kč
přídavná síťová licence pro dalších 5 počítačů
 
PAMICA SQL 2012 Standard CAL1084 800 Kč
přídavná síťová licence pro dalších 10 počítačů
 
Sleva
Sleva na produkt PAMICA SQL Standard7 194 Kč
Sleva pro účetní a firmy, které zpracovávají mzdy na zakázku, a pro školy, vzdělávací zařízení a neziskové organizace.
 
Celkem položek: Cena bez DPH
DPH
Cena vč. DPH